Мрежов компонент Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Мрежов компонент Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Цена: 467лв.
Код: MGBLH1
:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
:Data Transfer Rate: 1 Gbps
:Optical Wave Length: 1310 nm
:Max Transfer Distance: 40 km
:Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm
:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Марка:Cisco

Попитай преди поръчка!

Изпрати на приятелОцени продукта
Добави в желани Сравни
Специална цена. Валидност до 24.10.2015г.
:Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
:Data Transfer Rate: 1 Gbps
:Optical Wave Length: 1310 nm
:Max Transfer Distance: 40 km
:Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm
:Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Марка:Cisco
Върни До Горе