Избери по:

Иновации и интересни изобретения

МРЕЖОВИ КОМПОНЕНТИ

«1»

Продукти

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
Цена: 581лв.
Брой:
Router TP-Link, AC1900 Dual Band Wireless Gigabit Router, Broadcom, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 Gigabit WAN + 4 Gigabit LAN, Wireless On/Off, 1 USB3.0,1 USB2.0, 3 detachable antennas
Цена: 249лв.
Брой:
Мрежов компонент Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
Цена: 117лв.
Брой:
TP-LINK 300Mbps Wireless N Router
Цена: 44лв.
Брой:
Dahua IP camera 3MPix , Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 2048×1536 Effective Pixels, 25fps@1080P, Focal Length 3.6mm, 0.045Lux/F2,1, 0Lux IR on, outdoor installation
Цена: 210лв.
Брой:
Dahua IP camera 1.3MPix , Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 1280x960 Effective Pixels, 25fps@720P, Focal Length 3.6mm, 0.08Lux/F2,1, 0Lux IR on, outdoor installation
Цена: 144лв.
Брой:
Dahua HD-CVI camera 2.4MPix , Water-proof, Day&Night, 1/2.8" CMOS, 1984×1225 Effective Pixels, 25fps@1080P, Focal Length 3.6mm, 0.05Lux/F1.8, 0Lux IP on outdoor installation
Цена: 170лв.
Брой:
Dahua HD-CVI camera 1MPix Water-proof, Day&Night, 1280x720 Effective Pixels, 25fps@720P, Focal Length 3.6mm, 0.01Lux/F1.2, 0Lux IR on, outdoor installation
Цена: 50лв.
Брой:
Dahua HD-CVI camera 2MPix , Water-proof, Day&Night, 1/2.7" CMOS, 1930×1088 Effective Pixels, 25fps@1080P, Focal Length 2.7-12mm, 0.02Lux/F1.4, 0Lux IR on ,IP67 ,outdoor installation
Цена: 146лв.
Брой:
Dahua HD-CVI camera 2.4MPix , Water-proof, Day&Night, 1/2.8" CMOS, 1984×1225 Effective Pixels, 25fps@1080P, Focal Length 2.7-12mm, 0.05Lux/F1.4, 0Lux IR on, outdoor installation
Цена: 203лв.
Брой:
Адаптер Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)
Цена: 27лв.
Брой:
Repeater TP-Link  TL-WA855RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, AP & Range extender mode, 2 fixed antennas
Цена: 42лв.
Брой:
TP-Link 150Mbps 4G LTE-Advanced Mobile Wi-Fi, internal 4G Modem, SIM card slot,  2000mAH rechargeable battery, micro SD card slot, LTE-FDD/DC-HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM, 300Mbps 2.4GHz Wi-Fi
Цена: 220лв.
Брой:
Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive
Цена: 147лв.
Брой:
Router TP-Link TL-WR1043ND, 2,4GHz Wireless N 450Mbps, 4 x 10/100/1000Mbps LAN Gigabit Ports, 1 x 10/100/1000Mbps WAN Gigabit Port, 1 x USB 2.0 Port, Detachable Omni DIrectional Antenna 3 x 5dBi (RP-SMA)
Цена: 121лв.
Брой:
Кабел Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Цена: 147лв.
Брой:
Аксес-пойнт HP 215 Instant 802.11ac (WW) AP
Цена: 1,321лв.
Брой:
Мрежов компонент ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Мрежов компонент ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Специална цена. Валидност до изчерпване на складовите наличности.
Цена: 10лв.
Брой:
Кабел HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

Кабел HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable

Специална цена. Валидност до 15.02.2015г.
Цена: 401лв.
Брой:
«1»Страница 1 от 1

Върни До Горе